Підозрюваних було 16: поліція назвала докази проти затриманого за зґвалтування дівчинки на Херсонщині (Відео)

ПІдозрюваний у зґвалтуванні і вбивстві Марії Борисової. Фото – Нацполіція

Експертиза підтвердила наявність ДНК затриманого на мішку, в якому було тіло вбитої 7-річної мешканки села Щасливе на Херсонщині.

Як повідмоляє ГУ Нацполіції у Херсонській області, про це сьогодні на перс-конференції заявили журналістам слідчі і очільник поліції Херсонщини.

Як ідетсья в повідмоленні, в ході 4 днів пошуків зниклої дівчинки правоохоронці особливо ретельно відслідковували місце перебування 16-ти чоловіків у день зникнення дитини 7 березня. Далі коло підозрюваних скоротилось до 6-ти. 62-річний затриманий був у їх числі.

"За результатами проведених слідчих дій та оперативно-розшукових заходів встановлено 16 чоловіків, які могли бути причетні до злочину. Серед них: ті, чий слід взяла службова собака у день виявлення тіла; особи, на яких вказували місцеві мешканці; особи, які привернули увагу правоохоронців під час розшуку зниклої та раніше судимі за аналогічні злочини. Для перевірки та сбору достатніх доказів у зазначених осіб були відібрані біологічні зразки для порівняння", - повідомляє сайт поліції Херсонщини.

Коли ж експертиза підтвердила, що біоматеріал на мішку, в якому знайшли тіло вбитої дитини, належить підозрюваному, його прийшьли затримувати. Знайшли 62-річного чоловіка з порізаними руками після спроби самогубства.

Читайте також: Є результати експертизи тіла: що наразі відомо про убивство 7-річної дитини на Херсонщині (Відео) 

Як повідмоляє ТСН, затриманий - 62-річний односелець вбитої дитини. Дівчинка його знала, оскільки він був знайомим її батьків. Затриманий підозрюваний раніше вже був засуджений і звільнився з місць позбавлення волі в 2005 році.

Затриманого суд вже арештував на 2 місяці без права внесення застави.

Читайте також: Поліція показала підозрюваного в зґвалтуванні і вбивстві дівчинки на Херсонщині (Відео)

Поліція продовжує розслідування кримінального провадження. Правоохоронці заявляють, що за статтями ККУ про зґвалтування і вбивство неповнолітньої проситимуть в суду для підозрюваного довічного ув'язнення.

"Наразі слідство триває. Відбувається збір речових доказів під час обшуку у помешканні чоловіка. В подальшому поліція та прокуратура будуть дотримуватися чіткої позиції і наполягати на максимально відповідному покаранні – це довічне позбавлення волі", - йдеться в повідомленні поліції.

Більше подробиць - у відео ТСН та в повній версії прес-конференції поліції Херсонщини.