Підозрюваний розповів, як виносив з дому тіло вбитої 7-річної Марії Борисової: “Темнувато було” (Відео)

Підозрюваний у згвалтуванні і вбивстві дівчинки на Херсонщині. Фото – mvs.gov.ua

Підозрюваний у зґвалтуванні і навмисному вбивстві 7 березня 7-річної дівчинки пішов на співпрацю зі слідством.

Про це повідомив глава Нацональної поліції України Ігор Клименко і оприлюднив частину запису допиту підозрюваного. 

На відео 62-річний чоловік зізнався, як тіло мертвої 7-річної Марії Борисової засунув у мішок та зав’язав його шнуром і поясом. Підозрюваний розповідає, як після вбивства зґвалтованої ним 7-річної Марії Борисової виносив її тіло зі своєї квартири. 

"Не пам'ятаю точно, яка була година, але темнувато вже було. Зав'язав мішок в сараї шнурком, який знайшов біля гаражів", - сказав підозрюваний.

Читайте також: Підозрюваних було 16: поліція назвала докази проти затриманого за зґвалтування дівчинки на Херсонщині (Відео)

Глава Нацполіції Україні наголосив, що головним доказом у кримінальному првоадженні є не так зізнання підозрюваного, як результати ДНК-експертизи, яка не залишає сумнівів у причетності затриманого підозрюваного до злочину.

"Ми відразу були впевнені, що взяли саме того, але він довго заперечував. Досвід спілкування з людьми в погонах в нього є, адже за плечима – п'ять років в’язниці. Це остання "ходка", а їх було чотири... Для слідства його зізнання є важливим, але більш значущим є висновок ДНК-експертизи. Біологічні зразки, знайдені на загиблій дівчинці, належать затриманому. Це факт", - наголосив Ігор Клименко.

Читайте також: Є результати експертизи тіла: що наразі відомо про убивство 7-річної дитини на Херсонщині (Відео) 

Нагадаємо, 7-річна Марія Борисова зникла 7 березня в рідному селі Щасливе на Херсонщині.  На четвертий день пошуків зниклої дитини правоохоронці знайшли її тіло в мішку в сараї, який раніше був порожнім.

Експертиза підтвердила, що 7-річна дитина була зґвалтована і задушена.

За підозрою у скоєнні цих злочинів поліція затримала 62-річного сусіда вбитої.

Читайте також: 7-річна Марія добре знала свого ґвалтівника: з’явились нові подробиці вбивства на Херсонщині (Відео)

Слідство триває.

"Поліція збирає та належним чином оформляє доказову базу... За цей жахливий вчинок він мусить відповісти", - сказав про підозрюваного  глава Нацполіції України Ігор Клименко.