“Цю сову на глобус вже не натягнеш”, – підозрювані у вбивстві Шеремета прокоментували “плівки КГБ Білорусі” (Відео)

Підозрювані у виконанні вбивства Шеремета в Україні Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко і Яна Дугарь

Троє підозрюваних у викоконанні замовного вбивства Павла Шеремета сподіваються, що оприлюднені “плівки КГБ Білорусі” допоможуть довести їх абсолютну непричетність до злочину.

Як повідомляє 5 канал, про під час чергового судового засідання заявили підозрювані Андрій Антоненко, Яна Дугарь і Юлія Кузьменко. Саме їх українські слідчі підозрюють у закладанні вибухівки під авто Шеремета, від вибуху якого в центрі Києва 20 липня 2016 року і загинув журналіст.

Читайте також: Шеремета планувало підірвати КДБ Білорусі (Аудіо)

Записи розмов про планування ліквідації Шеремета, зроблені в 2012 році в КГБ Білорусі, можуть довести, що троє підозрюваних українців не є виконавцями цого злочину.

“У нас завжди була проукраїнська позиція. У нікого з нас не було і немає жодних зв’язків з КГБ Білорусі”, – заявляє Юлія Кузьменко.

“Треба встановити, чи ці плівки відповідають дійсності. Якщо так, то це одна з причин, щоб встановити, що не причетні ніяк до цієї справи”, – сказала Яна Дугарь.

“І Аваков, і Геращенко, і Шевченко будуть намагатись якось випетляти з цієї ситуації. Щоб вони зараз не робили, цю сову на глобус вже ніяк не можна буде натягнути”, – впевнений Антоненко.

Читайте також: Стало відомо, як “плівки КГБ Білорусі” вплинуть на долю підозрюваних в убивстві Шеремета (Відео)

Адвокати Антоненка, як і Кузьменко і Дугарь, запевняють, що робитимуть все, щоб за допомогою нових фактів довести непричетність своїх підозрюваних до вбивства Шеремета.

Чи долучатимуть “плівки КГБ Білорусі” до справи, у прокуратурі поки не кажуть.

Читайте також: Експертизу “плівок КГБ Білорусі” вже проводять: Геращенко розповів про методику

Більше подробиць – у сюжеті 5 каналу.