Підозріла активність Росії в Криму

19Жителі Керчі сфотографували баржу з незрозумілим вантажем, що пропливає через Керченську протоку, повідомляє «ПолітЕка».

Інтернет-користувачі сперечаються, що саме перевозила баржа. Одні вважають, що це ракети або їх компоненти, а інші впевнені, що Росія транспортувала турбіни.

Очевидці також повідомляють, що 4 квітня центром Керчі пройшла колона військової техніки. Що означає цей «парад»? Водночас з’явилася інформація про те, що армія РФ на кордоні з анексованим Кримом вивела з ладу українську електроніку.

Також повідомляється, що бойова авіація на окупованому півострові почала відпрацьовувати нанесення ракетно-бомбових ударів. Понад два десятки літаків (серед них штурмовики Су-24 і винищувачі Су-30) і вертольоти (Ка-27 і Мі-8), що входять до складу авіаційних підрозділів Чорноморського флоту, в рамках навчань відпрацювали скидання бомб на мішені і запуск ракет по берегових цілях, а також, як інформує «Політика», висадку десанту і повітряну підтримку наземних військ.

Як відомо, до кордону з Україною підтягнуто військові підрозділи Росії, оснащені ракетними комплексами. А коли російські збройні сили організували навчання, їхні літаки здійснили настільки провокаційні польоти, що привели в бойову готовність українську протиповітряну оборону. Країни Балтії теж висловили стурбованість проведенням військових навчань в акваторії Балтійського моря, де раніше ніколи подібного не робилося. Чергова провокація?