Підлога, як дно акваріума: з’явились грандіозні кадри з затопленого ґрунтовими водами торгового центру на окупованому Донбасі (Фото)

ф4Впоратись із наслідками своєї бездіяльності російські окупанти зможуть ще нескоро, якщо зможуть взагалі.

Через затоплення бойовиками шахт на окупованому Донбасі рівень ґрунтових вод, що піднявся, затопив 15 липня паркувальні місця під торгово-житловим комплексом “Київський” в окупованому “ДНР” Донецьку – рівень води там сягав 1,2 метра.

Як повідомляє так зване “МЧС ДНР“, рятувальники взялись відпомпувати воду, робили це всю ніч і продовжують робити зараз, та станом на 12 годину 16 липня знизити рівень затоплення 4,5 тисяч квадратних метрів будівлі бойовикам вдалося лише менше, як на половину, хоч там безперебійно працюють 5 помп. Коли бойовики зможуть відвести звідси 3 тисячі 200 кубометрів ґрунтових вод, якщо зможуть взагалі, – невідомо.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась резонансна НП, що свідчить про початок глобальної проблеми (Фото)

Як видно на фото, що їх опублікувала окупаційна влада “ДНР”, масштаби затоплення гігантські – підлоги авторакінгу нагадує швидше дно акваріума, вода стоїть до половини висоти вхідних дверей до колишнього торгового центру “Північний”.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8