Підірвано залізничний міст на окупованому Донбасі: окупанти повідомили подробиці, які викликають багато запитань (Фото, Мапа)

ф2Залізничний міст від вибуху не впав – окупаційна влада “ДНР” заявила, що вжила запобіжних заходів і провела ремонтні роботи, щоб міст встояв.

Залізничний міст в окупованому “ДНР” Донецьку над автомобільною об’їзною був підірваний вдень 1 січня. Про це заявили в так званому “МЧС ДНР“.

Окупаційна влада стверджує, що невідомі заклали вибухівку під центральну опору залізничного мосту.

Із 15-години 1 січня рух залізничного транспорту цим мостом окупаційна влада зупинила. За її повідомленням, до сьогоднішнього світанку там тривали ремонтні роботи.

ф1

Однак такі заяви російських окупантів викликають чимало запитань.

Повідомлення про те, що був вибух, від тамтешніх мешканців у мережі з’явилось лише сьогодні, а про такі випадки мешканці окупованого Донбасу зазвичай повідомляють одразу.

ф5

Крім того, дивно, що підрив мосту, відповідно до повідомлень окупаційної влади “ДНР”, стався посеред білого дня. Це викликає сумнів у тому, що міст підірвали якісь диверсанти – робити це посеред дня щонайменше ризиковано, хоча, не виключено, що бойовики тільки вдень помітили, що опора залізничного мосту ушкоджена.

Не виключено також, що бойовики вигадкою про вибух, спричинений “диверсантами”, хочуть прикрити свою безгосподарність: міст міг почати рунуватись зовсім не від вибуху, а через природні причини, адже за технічним станом привласненої інфраструктури Донбасу окупанти не стежать.

На фото, оприлюднених бойовиками з місця ушкодження мосту, особливих слідів вибуху не видно. Видно розкришений бетон опори та погнуту під вагою мосту арматуру.

ф2

У мережі користувачі вже визначили, про підрив якого мосту заявили бойовики, і оприлюднили карту і фото мосту  до йрого руйнації.

ф3ф4