Підгайці: учні аграрного ліцею виготовили 350 спиртівок для бійців АТО (Відео)

спиртівкиДо спільної акції телекомпанії TV-4 та Об’єднання заради громади “Ядро” продовжують долучатися навчальні заклади Тернопільщини.

Цього разу учні Підгаєцького професійного аграрного ліцею виготовили понад 300 спиртівок, купили сухий спирт до них і передали більше тисячі гривень на потреби українських бійців.

Читайте також. «За час роботи Логістичного центру тернополяни одягнули 4,5 тисячі солдатів», — волонтер (Відео)

– Дуже багато наших учнів і працівників дивляться ТV-4. Дуже хороші передачі, дуже хороший канал. Ініціатива пішла від учнівського комітету, діти самі проявили таку ініціативу, побачивши, що проводиться така акція для підтримки воїнів АТО. Виготовили 350 спиртівок, плануємо ще займатися виготовленням буржуйок, – розповідає директор державного навального закладу “Підгаєцький професійний аграрний ліцей” Ігор Мицьо.

– Сьогодні в нас – чергове свято, адже з Підгайців привезли спиртівки. Це дуже добре в тому розумінні, що хтось  не тільки говорить, що він – щирий патріот, а підтримує нашу неньку Україну, не словом, а ділом. Думаю, наша армія нарешті буде укомплектована таким видом допомоги, – говорить представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Читайте також. «Публічність відрізняє справжніх волонтерів від фейкових», — Асоціація народних волонтерів (Відео)

Підтримують українських бійців учні та вчителі Підгаєцького професійного аграрного ліцею не вперше. Нещодавно вони напекли солодощів і влаштували ярмарок і концерт у центрі свого міста. Ініціативу, кажуть педагоги, вкотре проявили самі учні.

– Це – не перша акція. Ми вже продавали свої вироби, які виготовляли учні та працівники нашого ліцею. Це були кондитерські вироби, зібрані гроші ми передали для воїнів АТО, тоді була сума 3000 гривень. Сьогодні для придбання спиртівок ми передамо ще тисячу гривень. Крім того, вже купили спирт і виготовили спиртівки, – каже Ігор Мицьо.

Нагадаємо, до акції вже долучилися й студенти Галицького коледжу. Об’єднання заради громади “Ядро” дякує усій активній молоді, яка допомагає українським військовим.