Підгайці: у клубі “Успішний підприємець” ділилися досвідом із безробітними

підгайціЧергове засідання клубу «Успішний підприємець» відбулося у Підгаєцькому райцентрі зайнятості (РЦЗ).

У заході взяли участь безробітні, які виявили бажання започаткувати власний бізнес. Учасники заходу обговорили перспективи розвитку підприємництва в регіоні, його законодавчі аспекти. Відбулася й дискусія щодо труднощів, які можуть виникати при відкритті підприємницької діяльності.

Читайте також. Підгаєччина: як безробітні відвідали курси цільового призначення

Спеціалісти РЦЗ ознайомили присутніх з порядком надання допомоги з безробіття одноразово для заняття підприємництвом.

Досвідом відкриття бізнесу за сприяння служби зайнятості поділилася з членами клубу колишня безробітна, а нині – успішний підприємець Наталя Мостова. Вона розповіла, що торік за пошуком роботи звернулася до РЦЗ. Тут їй порадили стати підприємцем. Подумала і вирішила зайнятися торгівлею будівельними матеріалами. Написала бізнес-план, його затвердили у райцентрі зайнятості. Отримавши допомогу з безробіття для започаткування власної справи, відкрила магазин у Підгайцях.

— Не потрібно боятися чогось нового, кожен може почати щось своє, враховуючи свої здібності та можливості, — сказала пані Наталя.

Читайте також. «Презентація роботодавця»: як чортківцям пропонували вакансії продавців та охоронців

Велику увагу на заході приділили визначенню бізнес-ідеї, мети, змісту та структури бізнес-плану. Бо, як показує досвід, помилковий вибір такої ідеї може призвести в кращому випадку до втрати часу, а в гіршому — до втрати коштів.

Софія Левицька