Підгаєцький район: із фермером розірвуть угоду на оренду землі, вартістю майже 0,5 млн грн

PidgaetsВищий господарський суд України підтвердив законність вимог прокуратури про розірвання з господарством договору оренди 25 га землі на Тернопіллі.

Суд залишив без задоволення касаційну скаргу фермерського господарства та залишив у законній силі рішення господарського суду, постановлене за позовом прокурора Підгаєцького району про розірвання з фермерським господарством договору оренди землі, вартістю майже 0,5 млн грн, у зв’язку із систематичною несплатою ним орендної плати.

Читайте також. Тернополянам, які мають проблеми із “земельниками”, радять скаржитися голові Держземагентства України (Відео)

За результатами перевірки, прокурор Підгаєцького району пред’явив до суду позов з вимогою розірвати з місцевим фермерським господарством договір оренди оренду 25 га землі у зв’язку із систематичною несплатою орендної плати та повернути її у власність держави. А також – зобов’язати недобросовісного користувача сплатити заборговані кошти за оренду землі.

Нагадаємо, господарський суд Тернопільської області прийняв рішення про задоволення позовних вимог прокурора у повному обсязі, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області 25 липня. Проте, не погодившись із зазначеним рішенням суду, відповідач подав апеляційну скаргу, а у подальшому – касаційну скаргу на рішення Львівського апеляційного господарського суду.

Читайте також. Кременець: службовці привласнили кошти Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності

Вищий господарський суд України постановив касаційну скаргу фермерського господарства залишити без задоволення. Це, у свою чергу, підтверджує, що вимоги прокурора Підгаєцького району – законні та обґрунтовані.