Під Золотим ідуть інтенсивні бої – в зоні розведення загинув боєць ЗСУ (Відео)

ф1Одинадцятий день російські окупанти ведуть потужні обстріли, в тому числі з артилерії, на Луганськму фронті біля Золотого-4.

Як повідомляє ТСН, вранці 20 січня в ході стрілецького бою в зоні розведення військ біля Золотого-4 загинув український військовий.

Розведення військ під Золотим принесло ескалацію конфлікту – російські окупанти ведуть тут потужні обстріли.

Мешканці Золотого-4 кажуть, що таких боїв тут ще не було.

“Найгірше, що наша школа не має бомбосховища, і дітей немає де сховати під час обстрілів”, – каже вчитель школи в Золотому-4, яка і дос працює під обстрілами.

Мешканці Золотого кажуть, що внаслідок бойвих дій заблоковані в селищі, куди під ворожими обстрілами не може доїхати ні швидка допомога, ні інший транспорт.

Читайте також: Бойовики вдарили з артилерії по Хутору Вільному — місцеві мешканці певні, що російські окупанти готують плацдарм для наступу (Відео)

Як кажуть бійці ЗСУ, які тримають туту оборону, бойовики два дні поспіль обстрілами не давали проїхати бригаді ремонтників, щоб та відновила електропостачання, що зникло внаслідок обстрілів бойовиків.

Крім того, російські окупанти 18 січня обстріляли автомобілі бійців ЗСУ, які прямували на допомогу мешканцям Золотого-4 після того, як ворог обстріляв житлові квартали селища з артилерії.

У результаті обстрілу з мінометів авто українських військових 8 бійців ЗСУ були поранені.

Читайте також: Стали відомі обставини ворожого обстрілу на Донбасі, внаслідок якого 8 бійців ЗСУ були поранені (Фото)

Більше про результати розведення військ біля Золотого-4 і та інтенсивні бої біля нього – у сюжеті ТСН