Під загрозою ще один вид змагань Олімпіади-2022: Covid-19 виявили у другого українського спортсмена

Іван Шмуратко сподівається вийти на олімпійський лід 8 лютого. Фото – Getty Images

Після позитивних тестів на Covid-19 у збірній України з біатлону під загрозою опинився виступ на Олімпіаді і українських фігуристів.

Як повідомляє НОК України, другий позитивний тест на коронавірус виявився сьогодні в Івана Шмуратка. Цей український фігурист 4 лютого не зможе вийти на лід Олімпіади-2022 у командних змаганнях. 

“Україну представлятиме Софія Голіченко-Артем Даренський у спортивних парах, Олександра Назарова-Максим Нікітін у танцях на льоду та Анастасія Шаботова у жіночому одиночному катанні. На превеликий жаль, через підтверджений позитивний тест у Івана Шмуратка він не зможе допомогти команді”, – повідомив НОК України.

Там зазначили, що український фігурист ще може взяти участь в Олімпійських іграх у Пекіні, якщо до індивідуальних змагань фігуристів 8 лютого його тест на Covid-19 буде негативним.

"Наразі відчуваю спустошення, на жаль коронавірус втрутився в мої олімпійські плани. Дуже хотів допомогти нашій команді і відчути цю незвичайну атмосферу змагань. Я бажаю здоров'я і успіху своїм друзям і партнерам по команді, буду тримати за них все, що можна тримати, поки що дистанційно, і чекаю на своє повернення на олімпійський лід як можна скоріше", - сказав Іван Шмуратко.

Читайте також: Збірна України на Олімпіаді в Пекіні постраждала від коронавірусу (Відео)

Нагадаємо, 2 лютого стало відомо про позитивний тест із яскравими симптомами коронавірусу в біатлоністки Олени Білосюк.

Читайте також: Олімпіада-2022: у збірній України спалах коронавірусу

До того відразу після прибуття до Пекіна на самоізоляції після позитивних тестів на Covid-19 опинився головний тренер збірної команди України з біатлону.

Читайте також: Стало відомо, хто понесе стяг України на відкритті Олімпіади-2022 (Фото, Відео)