Під прапором України в Донузлаві залишились лише три кораблі – командир «Генічеська»

Фото - uk.wikipedia.org
Фото - uk.wikipedia.org

Командир мінного тральщика "Генічеськ" старший мічман Олександр Бойчук просив передати, що команда корабля не зрадить свою країну і до останнього буде під прапором України. Таку інформацію повідомив виданню "Новий Візит" в.о. мера Генічеська Юрий Кукса, який має постійний телефонний контакт із командиром тральщика.

Ніхто ж із командування Збройних сил України на зв’язок із "Генічеськом" та іншими кораблями  в озері Донузлав не виходив і чітких вказівок про подальші дії не давав, каже командир.

Читайте також. “Охороняти чотири стіни ціною людських життів нема змісту”, – Лариса Мамчур про українських військових у Криму (Відео)

На сьогодні під прапором України в бухті залишилось всього 3 кораблі: десантний корабель "Костятин Ольшанський", тральщики "Черкаси" и "Генічеськ". Решта вже підняли прапор російського флоту.

Українським морякам вдалось поповнити свої запаси. Ними поділились кораблі, які вже здались. Раніше тральщик "Генічеськ"не підпустили до берега, аби поповнити запаси води, а вийти у відкрите море не вдалося через перекритий затопленими суднами вихід із бухти.

На мінному тральщику "Генічеськ" знаходяться близько 20 матросів і офіцерів.