Під Пісками сили АТО знищили 4 російських морських піхотинців

5c16c94761008305172d751032_319e0451До складу групи бойовиків, знищеної під час спроби атаки позицій сил АТО біля Пісок 31 грудня, входили четверо морських піхотинців Чорноморського флоту Росії. Про це на своїй сторінці в Facebook написав координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

“Серед бойовиків, знищених при спробі атакувати позиції українських військ в районі н. п. Піски 31.12.2014 р, виявилися четверо замаскованих під т. зв. “ополчення” російських морських піхотинців з Чорноморського флоту РФ. Всі четверо – солдати контрактної служби”, – повідомив Тимчук.

Також він додав, що в район Горлівки прибуло свіже формування (до 300 осіб) російських військ, які взяли місто під свій контроль.

"Прибулі одягнені в нову камуфляжну форму без розпізнавальних знаків, відмінно оснащені і озброєні. З їх прибуттям в місті різко зменшилася кількість місцевих бойовиків", - повідомив координатор "ІС".

Крім того, за даними експерта, в районі Волновахи (поблизу н. п. Миколаївка) підрозділи бойовиків знову висунулися до передових позицій українських військ. "Зафіксовано 2 свіжих формування супротивника, загальною чисельністю до 200 осіб, і 6 одиниць бронетехніки. Також в даному районі зафіксована активна розвідувальна діяльність (БПЛА і диверсійно-розвідувальні групи противника)", - пише Тимчук.

А на південь від Старобешевого зафіксована батарея САУ 2С1 "Гвоздика" бойовиків на марші (4 САУ, кілька Камазів зі снарядами).

Як повідомив Тимчук, бойову охорону на марші забезпечували 1 БМП і кілька вантажівок з піхотним підрозділом на борту. Батарея висунулася на передові вогневі позиції.