Під Києвом знайшли ще одного закатованого військами РФ: сподіваються впізнати за годинником (Фото, Відео)

Усі фото – Нацполіція України

У лісі біля Здвижівки під Бучею тіло чоловіка зі слідами насильницької смерті знайшли в колишньому окопі російських окупантів.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Київській області, це однозначно цивільний чоловік, не старший за 50 років. Російські окупанти його зв’язали і били, натягнувши на голову чохол з сидіння авто. Так загиблого і знайшли.

Тіло правоохоронці відправили на експертизу, щоб становити причину смерті.

Особу загиблого поліція намагається встановити в тому числі за примітним ручним годинником, яким мав закатований. Поліція опублікувала фото годинника для упізнання.

"Ми можемо стверджувати, що це тіло цивільного чоловіка. Він узутий у чоботи-заброди. Чоловікові зв'язали руки, вдягнули на голову автомобільний чохол і стратили. Приблизний вік загиблого 40-50 років. На шиї і тулубі виявлено пошкодження. Вбитий був одягнутий у високі чоботи, мав при собі годинник марки "Seiko", - повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

У Здвижівці поліція Київщини вже виявила і оглянула більше 16 вбитих окупантами мирних жителів.

"На Київщині знайдено вбитими 1356 цивільних громадян, загиблих від рук російських військових  та 207 осіб вважаються безвісти зниклими", - повідомив генерал Нєбитов.