Під час штурму 31 блокпосту сили АТО знищили лідера бойовиків “Хулігана”

imagesУкраїнський блокпост № 31 поступово перетворюється на ще одну напружену точку в українсько-російській війні на Сході України.

Пропонуємо кілька найсвіжіших повідомлень з проросійських та терористичних спільнот в соціальних мережах щодо сьогоднішніх подій біля 31 блокпоста, що знаходиться в Луганській області.

***
Є подробиці боїв в районі 31-го блокпоста. Наша піхота рушила в наступ від 31-го блокпоста на наступну позицію хунти, командував “Хуліган”. Напоролися на контратаку танків противника. В силу поганої координації, артилерія не підтримала і наші понесли серйозні втрати – 7 вбитих і багато поранених (включаючи “Хулігана”). Сам 31-й блокпост міцно утримується ЗСН (збройні сили «новоросії»).

ДБР “Бетмен” ЛНР – ДШРГ»…
Скоро будуть новини, скажемо відразу, дуже погані… Перевіряємо інформацію. Мова піде про хлопців на позиціях.

Група хулігана 4-6 двухсотых, Багато 300 у ДБР. ( Вся інфа перевіряється)
Всю ніч УРАГАНАМИ по місту працювали. У Ратибора на позиції 26-ть чоловік 200-их. В бліндаж пряме попадання, (але ще не офіційно, ще уточнюється повністю інформація).

Так друзі, всю інформацію, що ми написали на жаль вірна. Сумуємо....

***
Ну а на кінець повідомлення в соціальній мережі від українського громадського активіста Дениса П'ятигорця, який підтверджує великі втрати російських військ і проросійських терористів:

«НАРЕШТІ!!!!!! Додзвонилися підшефні із 95-ї бригади. За 3 дні у них 5-200х і 3-300х. АЛЕ! Це після зачистки 2-х населених пунктів. Підтверджені втрати сепарів - 162-200х, 2 танки, 2-БМП, 1-САУ, 4-БМ. У звітах МО ця інформація не проходила. Тому і хлопці просили не називати населених пунктів. Скажу тільки загальну тенденцію - русня обісцялася, тому в перші ряди кидає дебілів ополченців з Донбасу. Про наркоту не буду говорити - підтверджень немає. Але тільки ось навіть після 2-х місяців навчання в Ростові туплять ці ополченці так, що хоч у підручниках пиши. За ними йдуть російські громадяни, які приїхали на Донбас типу як добровольці. Вони більш обережні і тому більш охоче здаються в полон. Вмирати за кредити в банку або за хєрню з телевізора ніхто не хоче. Ну а потім вже йде русня. У стрілецький бій як правило не вступає з власної волі - тільки якщо наші накриють. Намагаються триматися осторонь і наступають тільки якщо перші дві хвилі виживуть. Якщо ні - русня біжить додому. Дістати її може тільки арту. І вона дістає. І тому русня залишає техніку і зброю, щоб відвернути арту і дати можливість піти.

ХОЧУ ЗАУВАЖИТИ, що це лише спостереження окремо взятого підрозділу на окремо взятій ділянці фронту!!!!

Преса України