Під час ремонтних робіт на тепломережі у Харкові загинув робітник

фото: Суспільне Харків

На насосній станції “Тепломереж” в районі станції метро “Наукова” у Харкові прорвало гарячу воду. Внаслідок цього загинув працівник комунального підприємства, котрий працював на об’єкті.

Про це сьогодні повідомили у поліції та прокуратурі Харківщини.

За даними поліції, загиблому 70 років.

“Попередньо встановлено, що смерть чоловіка настала під час усунення аварії на комунальному підприємстві”, — повідомили у поліції.

Речник прокуратури Харківської області Дмитро Чубенко так описує попередню картину пригоди:

“За попередньою інформацією, 2 липня на насосній станції “ХТМ” стався порив гарячої води. На цій станції чергував працівник “ХТМ”, який і повідомив близько 4:30 ранку про порив керівництву. Після цього на зв’язок не виходив”.

До поліції про подію повідомили близько 6:00.

Як швидко у “Тепломережах” відреагували на повідомлення працівника, Чубенко уточнити не зміг.

Гендиректор “ХТМ” Сергій Андрєєв на телефонні дзвінки Суспільного не відповідає. Речник Харківської міськради Юрій Сидоренко сказав, що обставини пригоди ще встановлюють.

За даними прокуратури, на станції вже відкачали воду, тіло померлого направили на експертизу. Кореспондент Суспільного повідомляє, що на місці події тече гаряча вода і стоїть спецтехніка.

Кримінальне проводження розслідують за статтею “Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою” (ч. 2 ст. 272). За словами Чубенка, слідчі мають ознайомитися з документацією з техніки безпеки, пише Суспільне.