Під час канікул за дітьми будуть стежити ще ретельніше

IMG_2423-nВід сьогодні, 24 березня до 30 числа у школярів  – весняні канікули. Аби за цей час не сталося біди, УМВС проводитиме операцію “Канікули”.

Про це, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. На виїздах з Тернополя та райцентрів – додаткові посилені пости

Правоохоронці просять батьків не полінуватися і  нагадати дітям основні правила безпечної поведінки під час канікул. Це допоможе уникнути неприємностей та убезпечить вашу дитину від необдуманих вчинків.

Оперативно-профілактичні заходи розпочалися «Канікули» на Тернопільщині, як і по всій Україні, ще у п’ятницю, 21 березня. Основна мета – профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, недопущення втягнення їх в протиправну діяльність.

Читайте також. Найкращий оперативник карного розшуку краю працює у Збаражі

Правоохоронці спільно зі службами у справах дітей міськрайадміністрацій, органів освіти, науки та громадськості виявлятимуть дітей, які залишилися без нагляду дорослих. Перевірятимуть дотримання закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів. Осіб, які продають дітям алкоголь або тютюнові вироби притягуватимуть до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

Читайте також. За продаж алкоголю чи тютюну дітям – штраф у сумі 6800 гривень (Відео)

Під час весняних канікул правоохоронці також будуть перевіряти заклади, які надають послуги у сфері розваг і заклади громадського харчування щодо дотримання обмежень перебування в них дітей в нічний час. Значну увагу приділятимуть і профілактичній роботі серед неповнолітніх.

Довідково. Упродовж вихідних 22-23 березня до органів внутрішніх справ України в Тернопільській області надійшли 303 заяви і повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 28 – з ознаками кримінальних правопорушень. Працівники Державтоінспекції зафіксували одну ДТП, в якій травмувалися дві людини. Також склали 44 адміністративних протоколи. У стані алкогольного сп’яніння спіймали 24 водіїв.