Під Актом повернення до Конституції 2004 року підписалися 232 депутати – Жванія

indexПозафракційний депутат Давид Жванія стверджує, що під Актом повернення до Конституції 2004-го зібрано 232 підписи народних депутатів, які готові проголосувати на підтримку документа. Про це він сказав в ефірі “5 каналу”, передає “Інтерфакс – Україна”.

“226 і вище сьогодні голосів у вигляді підписів, що ці люди готові голосувати за Акт, який повертає Україну в тіло Конституції 2004 року. Вони зібрані, вони є”, – заявив Жванія, уточнивши, що всього є 232 підписи народних депутатів.

Він зауважив, що серед підписантів є представники фракції Партії регіонів, проте жодного депутата фракції Комуністичної партії України.

За його словами, повернення  "в тіло Конституції 2004 року" призведе до внутрішнього конфлікту в парламенті.

Читайте також: У Раді достатньо голосів для зміни Конституції, — Жванія

"Президент легітимний - це буде протистояння... Ми говоримо про те, що цей шлях потрібно пройти, щоб сісти за переговори, але вже з позиціями про те, що є 226 і більше, які визнають, що Конституційний суд перевищив свої повноваження… Дайте сформувати коаліційний уряд, більшість, врегулювати конфлікт, який існує в державі", - сказав Жванія.

Нагадаємо, опозиція підготувала проект конституційного Акту про повернення до Конституції 2004 року, для затвердження якого Раді вистачить 226 голосів.