Пічка “любить” порядок та увагу, кажуть тернопільські рятувальники (Відео)

пічДотримуватися правил пожежної безпеки при використанні печей, обігрівальних приладів закликають рятувальники Тернопільщини.

У будинках із пічним опаленням вимог пожежної безпеки слід дотримуватись і при встановленні печей, і при користуванні ними.

Читайте також. З одного старого газового балона у Тернополі волонтери роблять дві буржуйки для бійців АТО (Відео)

Найчастіше, кажуть рятувальники, в таких будинках пожежі трапляються через перегрівання, появи у цегляній кладці тріщин, а також застосування горючих і легкозаймистих рідин. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- З початку опалювального сезону зростає кількість пожеж у будинках через порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням і пічним опаленням. Наразі питання використання пічного опалення особливо актуальне, бо через потребу економити до нього повертається все більше людей. Аби безпечно обігріти житло за допомогою печі, потрібно дотримуватися правил і доглядати за нею, – розповідає помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області у зв’язках з громадськістю Ірина Крупа.

Читайте також. Без жодних порушень збирають допомогу для АТО на вул. Збаразькій у Тернополі – МВС перевірило

Перед початком опалювального сезону піч і димохід треба почистити та побілити, щоб можна було помітити тріщини, які темніють, коли дим виходить із них, каже Ірина Крупа.

- На дерев’яній підлозі прибити треба металевий лист розміром 50 на 70 сантиметрів. Не слід перегрівати піч. Не варто залишати легкозаймистих речей біля неї. Регулярно треба чистити димохід, – каже Ірина Крупа. - Дотримуйтеся цих правил користування пічним опаленням, щоб тепло у ваших оселях приносило комфорт і затишок, а не загрожувало життю…