Спецзасідання ВР: ЗМІ назвивають імена нового глави Кабміну і членів Уряду (Відео)

ф1На спеціальному засіданні Верховної ради України 4 березня український парламент розглядатиме кадрові питання і може змінити склад Кабінету міністрів України, в ключно з главою Уряду.

Як повідомляє сайт Верховної ради, питання про Кабінет міністрів України є в порядку денному позачергового засідання Ради, що заплановане на 16 годину 4 березня.

Прем’єра Олексія Гончарука відправити у відставку ВР зможе лише за умови, що той сам напише заяву на звільнення за власним бажанням, оскільки до жовтня в Кабміну Гончарука “імунітет”.

У разі відставки Гончарука,  повідомляють ЗМІ, керувати Урядом буде віце-прем’єр Денис Шмигаль, а міністри стануть “виконувачами обов’язків”.

Читайте також: Кардинальні зміни в Уряді України: Гончарук сказав, хто може зайняти нові посади (Відео)

Сам Кабмін також може зазнати значних кадрових змін – ЗМІ повідомляють з посиланням на свої джерела, про готовність команди Зеленського замінити в Уряді принаймні трьох міністрів – глав МОЗ, МЗС, Міносполітики.

Читайте також: «І не тільки з ним», — Зеленський і Гончарук підтвердили, що ведуть переговори з Тігіпком (Відео)

Серед імен вірогідних нових членів Кабміну ЗМІ найчастіше називають Сергія Тігіпка.

Володимир Зеленський та Олексій Гончарук минулого тижня підтвердили, що зустрічались із Тігіпком та ще багатьма кандидатами в члени Уряду.

Більше – у відео Факти ICTV