Петро Ландяк: «Президент України заслуговує найвищої оцінки за його позицію під час Мінських переговорів. Однак є питання…»

27082013-8«Я багато проаналізував інформації щодо Мінських домовленостей: читав коментарі різних експертів, прослухав і передивився багато  новин, сюжетів, передач, що стосуються цього важливого питання. Як підсумок, особисто ставлю високу оцінку Петру Порошенку за його дії під час процесу домовленостей 12 лютого!», – написав у своєму блозі громадський діяч, відомий політик, голова обласної організації партії “Громадянська позиція”  Петро Ландяк.

«Більшого досягнути було важко, адже початкові умови переговорів були не на нашу користь, так як ми дуже багато чого програли раніше, і як наслідок маємо в себе дома озброєного ворога та п’яту колону. Саме це не дало можливості на переговорах досягнути нам більшого.

В мене залишається одне запитання – чому тільки 15 лютого погодились на припинення військових дій, що заважало визначити інший термін – 13 чи 14 лютого, адже кожного дня ми несемо великі людські втрати.

Переконаний, що Мінські переговори багатоетапні і на цьому етапі вони не могли вирішити всіх проблем. Однак радує героїзм та відчайдушність наших військових, радує, що з нами світ, радує зростаюча активність США щодо нашого захисту, радує програшна позиція і безвихідь Путіна.

Безумовно, тут криється і певна небезпека – і не лише для нас, а і всіх наших сусідів.

Роблячи підсумковий висновок цього етапу боротьби з мир, вважаю, що ми повинні сказати добре слово Президенту України.

А заяви з боку Правого Сектору, а також невідомого нам Семена Семенченка – продовжувати військові дії – вважаю дуже неправильними.

Також хочу сказати про те, що болить: для зміцнення України та її поваги з боку світу закликаю найвищих посадовців України перестати прикривати корупціонерів та взятися до справжніх, а не словесних реформ.

Гарантую, в цьому ми чинній владі спуску не дамо!