Петраков назвав головне завдання збірної України у сьогоднішньому матчі відбору на ЧС-2022 (Відео)

Виконувач обов’язків головного тренера збірної України Олександр Петраков. Фото – УАФ

Україна мусить виграти сьогоднішній матч зі збірною Боснії і Герцеговини, якщо хоче брати участь у Чемпіонаті світу з футболу в Катарі.

Про таке головне завдання збірної України на сьогоднішню гру в рамках відбору на ЧС-2022 заявив на передматчевій прес-конференції виконувач обов’язків головного тренера Олександр Петраков, повідомляє УАФ.

“Ми не можемо зіграти навіть унічию”, – наголосив тренер збірної України.

Петраков підкреслив, що гравці синьо-жовтої збірної це добре усвідомлюють і додаткової мотивації на гру не потребують.

"Їх не потрібно мотивувати. Ми саме щойно згадували, що я їх знаю з 2010 року. Коли вони були маленькими, то їм потрібна була мотивація. Зараз вони - досвідчені гравці, яким не треба нічого говорити. Вони все знають", - заявив Петраков.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці за результатами попередніх матчів збірна України - на другій позиції в групі. Щоб вийти в наступний етап ЧС-2022, українські футболісти мають виграти обидва наступні матчі. Обидва ці матчі 12 жовтня і 16 листопада - зі збірною Боснії і Герцеговини.

Більше про готовність українських футболістів до першого матчу зі збірною Боснії і Герцеговини - у повній версії передматчевого брифінгу виконувача обов'язків головного тренера збірної України Олександра Петракова.