“Петя, я помираю, не чую де моя рука, де нога…” – з’явились подробиці побиття хлопців на Тернопільщині

Фото з вільних джерел

На Тернопільщині жорстоко побили двох хлопців, один з яких неповнолітній.

Петро пригадує, бійка тривали не буле 2-3 хвилин. Нападники зібрались, сіли в машини і поїхали.

“Володя насилу піднявся, весь був у крові. Сказав, що він йде додому. Ми почали шукати Євгена. Він лежав на траві. Весь у крові, живого місяця не було… Я його підняв, питаю: “Женя, ти живий?” Він на силу каже: “Петя, я помираю, не чую де моя рука, де нога…”

Сестра Євгена Юлія Космірак розповіла, що брата одразу ж прооперували. У нього в голові була тріщина, а в ній багато осколків, які потрібно було повиймати.

Євгену на сьогодні вже провели другу операцію. На щастя, медики кажуть, що операція пройшла успішно. Хлопець перебуває у реанімації.

Щодо другого хлопця Володимира, то йому теж добряче дісталося. Тітка хлопця Орися Сміх каже, що його кров з носа, з вуха не перестала текти, виразу обличчя взагалі не було видно. У нього були страшні головні болі. За словами хлопця, його били кілька нападників.

Невдовзі після побиття, поліція затримала винуватця – жителя села Яблінувка Володимира Чистуха. Батько хлопця каже, що він зізнався йому у скоєному. Каже п’яний був, все зробив через дівчину.

Сьогодні Володимиру Чистуху інкримінують умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. За словами речника поліції Сергія Крети побив цих двох хлопців один чоловік. Якщо у суді його провина буде доведена, йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Нещодавно суд обрав Володимиру міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. Він перебуватиме у Чортківському СІЗО з 1 червня до 31 липня.