Перспективні плани щодо нового газопроводу – Зеленський із американськими сенаторами обговорили важливі для України питання

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Володимир Зеленський зустрівся із американськими сенаторами Рональдом Джонсоном та Крістофером Мерфі. Політики обговорили підтримку України у сферах безпеки та енергетики.

Глава держави висловив сподівання, що розмір безпекової допомоги Україні від США збільшуватиметься, про це повідомляє  24 Канал з посиланням на пресслужбу президента.

Також обговорили співпрацю у сфері енергетичної безпеки, згадали і про підписаний Меморандум між Україною, Польщею та США щодо постачання американського скрапленого газу.

 Налагодження поставок зрідженого газу через Польщу – один із кроків забезпечення енергетичної незалежності України. Задля цього країни планують побудувати газопровід, який об’єднає газотранспортні системи двох країн.

Зеленський висловив сподівання, що Конгрес також ухвалить рішення запровадити санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві скандального газопроводу “Північний потік-2”.

Окрім того, глава держави підтвердив намір продовжити активні реформи у секторі безпеки та оборони України за стандартами НАТО.