Першим заступником глави АП став мільярдер Юрій Косюк

Юрій Косюк. Фото - argumentua.com
Юрій Косюк. Фото – argumentua.com

На офіційному сайті Президента України оприлюднений указ (№ 559/2014) про призначення Юрія Косюка Першим заступником Глави Адміністрації Президента України.

“Призначити Косюка Юрія Анатолійовича Першим заступником Глави Адміністрації Президента України”, – йдеться в указі Президента України.

Читайте також. Глава АП буде мати два перших заступники

Нагадаємо, що сьогодні у Верховній раді Президент України заявив про призначення Юрія Косюка першим заступником голови АП.

“Для покращення координації Президента з Міноборони та усім силовим блоком, для покращення менеджменту та організації системи тилового забезпечення, логістики першим заступником голови АП стане Ю.Косюк”, - процитувала П.Порошенка УНН.

Також нагадаємо, 10 червня Президент України П.Порошенко підписав Указ про призначення Бориса Ложкіна главою Адміністрації Президента України.

ДОВІДКОВО: Юрій Косюк - український підприємець, власник та голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП). Герой України (2008). Юрій Косюк входить у рейтинг найбагатших людей України. Його статки експерти оцінюють у $1,3 млрд.