“Перший такий випадок”, – бійці ЗСУ на передовій Донбасу про дії російських окупантів (Відео)

мінометний обстріл міномет і кілька бойовиків зимаВперше за тривалий термін російські окупанти 23 лютого вчинили масований обстріл під Станицею Луганською із забороненої зброї.

Як кажут ьукраїнські військові, які тримають тут оборону, раніше ділянка фронту під Станицею Луганською багато місяців була відносно спокійною: російські окупанти відкривали тут вогонь зі стрілецької зброї і рідко. 23 лютого бойовики масовано вдарили по позиціях ЗСУ з мінометів калібру 120 мм.

“Перший такий випадок, що в такій кількості і таким калібром”, – кажуть про ворожий обстріл забороненими мінами бійці ЗСУ.

Стріляли російські окупанти, кажуть українські оборонці Станиці Луганської, неточно: міни розривались не на позиціях ЗСУ, а в житлових кварталах. На щастя, ніхто з цивільних і українських військових внаслідко цього обстрілу не постраждав.

Читайте також: Російські окупанти рвуться на підконтрольний Україні берег Сіверського Донця — бійці ЗСУ з передової Донбасу (Відео)

Таку раптову активізацію ворожих бойових дій на цій ділянці фронту українські військові пояснюють наразі п’яними провокаціями рсоійських окупантів, хоч не виключають, що ворог так міг перевірити готовність бійців ЗСУ дати відсіч.

Такий обстріл, кажуть українські військові, бойовики можуть повторити будь-якої миті, тому пильності на передовій під Станицею Луганською бійці ЗСУ не втрачають.

Читайте також: Переговори в Мінську: Україна пояснила, від чого залежатиме нове розведення військ на Донбасі (Відео)

Більше подробиць – у сюжеті 5 каналу