Перший потяг уже поїхав: “Укрзалізниця” відновлює перевезення пасажирів (Відео)

Із 1 червня “Укрзалізниця” відновила залізничні пасажирські перевезення Україною, щоправда, поки не в усіх областях – Західною Україною потяги почнуть курсувати 4 червня.

Як повідомляє сайт “Укрзалізниці”, від сьогодні в Україні в рамках послаблення карантинних обмежень частково відновлено рух пасажирських потягів як приміських, так і міжміських.

Читайте також: Став відомий перелік областей України, в яких з 1 червня почнуть курсувати приміські потяги (Графіка)

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Фейсбук, із 1 червня у дорогу вирушать понад 40 потягів далекого спрямування і кількасот приміських.

“З 1 червня відновили роботу 439 приміських електричок. Вони курсують у Харківській, Полтавській, Черкаській, Одеській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Тернопільській, Житомирській, а також частково у Хмельницькій областях. У цих же регіонах за рішеннями їх обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розпочаті перші автобусні міжобласні перевезення. Щодо інших регіонів – чекаємо на рішення від їх обласних комісій щодо можливості послаблення карантину та відновлення рейсів”, – проінформував міністр.

За даними Владислава Криклія, через 3 дні поїдуть поїзди далекого сполучення і Західною Україною: “З 4 червня відкриваємо залізничне сполучення із Західною Україною. Почнуть курсувати 6 поїздів: №1/2 Івано-Франківськ-Костянтинівка, №7/8 та №749-750 Київ-Івано-Франківськ, №29/30 Київ-Ужгород, №98/97 Ковель-Київ та №772/771 Хмельницький-Київ”.

Читайте також: Україна перейшла на третій етап послаблення карантину: що дозволено з 1 червня (Графіка)

Відео ж відправки першого пасажирського поїзда, що виїхав сьогодні з Києва до Костянтинівки, опублікував Фейсбук “Укрзалзниці”.