У першого українця підтверджений коронавірус: кадри з охопленого вірусом лайнера Diamond Princess (Відео)

ф1Серед громадян України зафіксований перший випадок зараження коронавірусом – його підтвердили в члена екіпажу лайнера Diamond Princess, що дрейфує на карантині біля берегів Японії.

Як повідомило 9 лютого Міністерство оборони здоров’я України, 20-річного українця японські медики мінімум на два тижні забрали в лікарню з судна, де раніше виявили понад 70 хворих на коронавірус. Наявність саме коронавірусу в організмі захворілих підтверджена лабораторно.

“Виявлено гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV”, – повідомило МОЗ України про результати аналізів хворого українця-члена команди Diamond Princess.

Читайте також: На борту лайнера, де вирує коронавірус, перебуває 25 українців – МЗС

Загалом на круїзному судні Diamond Princess перебуває 3 тисячі 700 пасажирів. Серед членів екіпажу – 25 громадян України.

Читайте також: Кількість хворих коронавірусом різко зросла на судні, на якому перебувають українці (Відео)

Перший підтверджений випадок коронавірусу в громадянина України може бути не останнім. Як повідомив скайпом журналістам ТСН Тиждень один із українців-членів екіпажу лайнера Diamond Princess Тарас Філіппов, серед громадян України на кораблі станом на 9 лютого було двоє хворих із проявами респіраторного захворювання – другий українець чекає на обстеження японськими медиками.

“Люди, які вже хворі, просто знайходяться в своїх каютах, не виходять з них, чекаючи своєї черги, щоб пройти тест на коронавірус”, – сказав Тарас Філіппов, додавши, що перед виявиленням коронавірусу в його колеги українець-член екіпажу два дні мав високу температуру та кашель.

Більше про ситуацію із захворюваністю на коронавірус на судні та ексклюзивні кадри з лайнера, на якому виявили коронавірус, – у сюжеті ТСН Тиждень.