Перші 60 бійців батальйону “Січ” поїхали на схід. Тернополянин Кайда – з ними (Фото)

січВідправили 60 бійців батальйону “Січ” на фронт, повідомило Всеукраїнське радіо holos.fm сьогодні, 26 серпня.

До них доєдналися нардепи від ВО «Свободи». У тому числі, тернополянин Олексій Кайда. Разом із народними депутатами вирушив і голова Держземагентства Сергій Рудик.

Читайте також. На схід їдуть 130 правоохоронців з Тернопілля – негайно потрібна допомога благодійників

До речі, свіжими фото у соціальній мережі «Фейсбук» поділилася помічник нардепа – Марія Карчевич.

Лави шикували на вул. Героїв «Небесної сотні» (колишньої Інститутської). У ряду чоловіків з автоматами є і ті, кому за сорок, і юнаки, яким ледве даси 18. Усі вони пройшли виснажливу і тривалу підготовку, під наглядом досвідчених бійців задля того, щоб у гаслі «Воля України або смерть» дати фору Волі України, і на території, підконтрольні терористам, принести свободу.

Читайте також. До Тернополя їдуть особливі гості – моряки з корвету “Тернопіль” (Відео)

Цікаво, що перед вишикуваними в ряд бійцями спокійно ходив сірий голуб. Поважно проходив між бійцями. Голубоокий хлопець у світлій балаклаві дістав з нагрудної кишені дитячий малюнок: за кільканадцять хвилин дев’ятирічна дівчинка подарувала йому свій малюнок. Малюнок голуба.

«Це гарний знак», – говорять між собою проводжаючі, і хочеться вірити, що це дійсно гарний знак.

До речі, раніше повідомляли, що у "Січ" пішов голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра. Однак на оприлюднених фото ми його не помітили.

Що ж, тепер чекаємо на інформацію про подвиги батальйону "Січ" на передовій. Сподіваємося, ці чоловіки пішли на передову не заради піару перед новими виборами, що пройдуть 26 жовтня.