Перші 16 ювілейних медалей “70 років Перемоги над нацизмом” – уже на кітелях ветеранів

Фото з сайту Президента України
Фото з сайту Президента України

Шістнадцять українських ветеранів Другої світової війни першими отримали нову відзнаку Президента України – ювілейну медаль “70 років Перемоги над нацизмом”. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Вітаючи ветеранів, Петро Порошенко подякував кожному та наголосив, що для нього велика честь зустрітися з українськими ветеранами, які звільнили Європу від нацизму. «Завжди Український народ схиляв голову перед пам’яттю загиблих, і завжди найвищим пріоритетом є шанування ветеранів. Дуже дякую вам за ваш подвиг», – сказав Петро Порошенко.

Президент запевнив ветеранів, що прапор Перемоги, який вони гордо несли 70 років, зараз у надійних руках українських солдатів та офіцерів.

«Незважаючи на те, що пройшло 70 років, відкритість ваших сердець, ваші посмішки, здатність міцно тиснути руку є прикладом для молодого покоління. Друзі мої, будьте здорові. Зі святом вас!», – сказав Глава держави.

Читайте також. «В українському календарі 9 травня, День Перемоги, завжди буде червоним», — Порошенко (Відео)

Від імені присутніх ветеранів Емілія Іванівна Іванченко подякувала Президенту за увагу та наголосила:

«Ми прожили довге і важке життя. Єдине, про що ми вас просимо – тримайте державну владу, як потрібно для народу, виховуйте підростаюче покоління і знайте – солдат завжди буде».

Невдовзі ці почесні нагороди "70 років Перемоги над нацизмом" урочисто отримають ветерани Другої світової по всій Україні.