Перше місце за рівнем аварійності обіймає Об’їзна Тернополя (Відео)

дорогаНа Тернопільщині суттєво поменшало аварійних ділянок, повідомляє Служба автомобільних доріг області.

Ще на початку року таких було 13. Сім із них більше аварійними не є, натомість додалися дві нових. Дорожники запевняють: працюватимуть над безпекою учасників дорожнього руху і надалі. Проте нагадують, що все – в руках водіїв. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Аварійна ця ділянка дороги чи ні, фахівцям підказує статистика аварій.

Читайте також. Тернопілля: просять допомогти встановити винного у смерті пішохода на трасі (Відео)

– Має бути за три останніх роки не менше як 12 аварій на тій ділянці. Це – і ДТП з потерпілими, і з матеріальною шкодою, – розповідає заступник начальника з експлуатаційного утримання автодоріг Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Петро Вільчинський.

Читайте також. Як ремонтують трасу Львів-Тернопіль зі сторони міста Лева (Відео)

Нині в області аварійними офіційно визнали вісім ділянок доріг. За два роки це число мали б зменшити вдвічі.

- Перше місце займає Об'їзна Тернополя. Друге - у М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка, третє - у дороги М-19, четверте – у Н-02, Львівська траса, тому що вона - вузесенька, там лише 6-7 метрів ширина проїжджої частини. Тож дві машини роз’їхатися не мають можливості. Останнє місце – у дороги Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль, - говорить Петро Вільчинський.

Як тільки дорогу визнають аварійною, визначають, як це виправити. Ситуацію рятує встановлення освітлення та дорожніх знаків, ремонт автошляху, нанесення розмітки.

Проте аварії стаються не обов'язково на поворотах чи схилах. Зазвичай, найкращі дороги мають найбільшу аварійність, кажуть дорожники. Тому вкотре нагадують водіям про ціну необережності, закликають дотримуватися правил дорожнього руху, особливо на тих ділянках, які досі мають штамп аварійно небезпечних.