Перша область України офіційно переведена до “червоної” зони через Covid-19

У “червону” зону епідемічної небезпеки через темпи поширення Covid-19 із 15 жовтня переходить перша область України – Херсонська.

Таке рішення на позачерговому засіданні прийняла Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив у Telegram-канал міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

“З 00 години 00 хвилин 15 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення Covid-19 на території Херсонської області, та застосувати на території Херсонської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки”.

Серед заборон червоного рівні небезпеки поширення коронавірусу, нагадаємо, масові заходи. Обмеження не будуть застосовуватися за умови наявності в усіх відвідувачів та працівників кінотеатрів, театрів, музеїв, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів, басейнів сертифікатів про повний курс вакцинації проти коронавірусу.

Крім того, за "червоного рівня" заклади освіти зможуть працювати за умови, що 100% працівників мають "зелений" сертифікат, тобто повне щеплення від Covid-19.

Наразі Херсонщина у "помаранчевій" зоні. В цій області підвищений рівень та динаміка госпіталізацій хворих на Covid-19.