Перша ліга: у гості до тернопільської “Ниви” їде футбольний клуб “Полтава” (Відео)

ниваТернопільська “Нива” готується до матчу проти футбольного клубу “Полтава”.

12-й тур І ліги Чемпіонату України з футболу наша професійна команда проведе на Центральному стадіоні Тернополя сьогодні, 11 жовтня.

Читайте також. Євро-2016: голи, які забезпечили перемогу українцям у матчі з білорусами (Відео)

Варто нагадати, що наша команда нині – аж на 15-му місці турнірної таблиці, а суперник – «середнячок», наразі перебуває на 9-му місці серед 16-ти команд.

– Останні ігри, можливо, три, мені дуже подобаються. І гравці, і вболівальники також отримали насолоду. Ми не будемо грати, скажімо, захисні варіанти якісь. Ми граємо вдома і на виїзді в атакуючий футбол. Він мені імпонує, і так само – моїм футболістам, – розповідає в. о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.

До матчу проти “Полтави” наша “Нива” готується в звичному режимі. Формою футболістів Богдан Самардак задоволений.

– Ми готові, тобто ми вже витримуємо непоганий темп, два тайми, тому я задоволений їхнім фізичним станом, а майстерності гравцям не бракує. У нас футболісти всі технічні і грають досить змістовний футбол. Єдиний – «мінус», можливо, не в повну силу Дурай зможе грати – заліковує травму, отриману в останній грі. Думаю, що під час гри він про все забуде… Гадаю, буде хороша гра від обох команд, – додає Богдан Самардак.

Довідково. Матч “Ниви” та ФК “Полтава” відбудеться сьогодні, 11 жовтня, на Центральному стадіоні Тернополя. Початок зустрічі – о 16 год.