Перша ліга: тернопільська “Нива” програла “Зірці” (Відео)

НиваМатч між тернопільською і кіровоградською командами відбувся у Тернополі.

Попри холод, на стадіон прийшло чимало вболівальників “Ниви”. Однак потішити їх команда не зуміла – 2:0 на користь “Зірки”.

Читайте також. Перша ліга: наша “Нива” перемогла, але результатом тренер не задоволений (Відео)

Гра почалася без очевидної переваги якоїсь із команд. Обом суперникам вдавалося зберігати свої ворота сухими і при цьому непогано турбувати захисні редути опонента. Так тривало до 31-ї хвилини. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

На реалізацію атакувальних дій спромоглися гравці “Зірки”. Завершив комбінацію біля воріт зелено-жовтих Ігор Загальський. До перерви змінити програшний для себе рахунок “Нива” не спромоглася. У другому таймі команди й далі обмінювалися атаками. Врешті в одному з епізодів гра могла переламатися на користь господарів: Семенюка звалили в чужій штрафній, але арбітр пенальті не призначив.

Читайте також. У Федерації греко-римської боротьби Тернопілля нарешті є новий президент

- Судять так, як судять: або не вміють, або не хочуть. На Семенюку пенальті було 200%, але не дали пенальті. Ну, тоді суддя – молодець. Я дуже вдячний суддям, – вважає в. о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.

Як виявилося, “Ниві” забивати у цьому поєдинку не судилося. Натомість гості із Кіровограду зуміли відзначитись ще раз. Підсумок матчу - 2:0.

- Сказать, что ехали конкретно за тремя очками, не могу, мы ехали играть. Ехали доказывать. Какие-то моменты, может быть, не получались у нас, но мы работали, – каже  в. о. головного тренера ФК “Зірка” Кіровоград Самір Гасанов.

- Ми програли, хоча не скажу, що перевага “Зірки” була значною. Досить мобільна, хороша команда, і ті моменти, які вони мали, вони використали. Трагедії в цьому не бачу, – говорить Богдан Самардак.