Перша ліга: головне завдання ФК “Тернопіль” бачить у виході до Прем’єр-ліги (Відео)

тренерВийти у Прем’єр-лігу – одне з головних завдань для ФК “Тернопіль” на весняну частину Чемпіонату України серед першолігових команд.

Зимове міжсезоння для гравців і тренерського штабу команди завершилося. У футбольну весну першої ліги ФК “Тернопіль” ввійде, займаючи четверте місце в чемпіонаті. Місці високому, бо клуб є дебютантом цього чемпіонату.

Читайте також. Перша ліга: “Нива” і “Тернопіль” зіграли в бойову нічию – 2:2 (Відео)

Віддавши чимало сил восени, футболісти мали змогу відпочити до 20 січня. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– За свята ми добре відпочили, набралися сил. Про підтримання форми теж не забували, брали участь у футзальних турнірах, дехто кроси бігав. Тож, думаю, з фізичною формою не буде проблем у нас на першому зборі. Підготуємося до сезону добре, – розповів капітан ФК “Тернопіль” Андрій Кондзьолка.

Футболісти скучили за роботою. Всі тренування, всі вправи виконують з великою охотою, з відповідальністю.

Читайте також. Перша ліга: ФК “Тернопіль” на рідному полі програв вперше за два роки (Відео)

– Уже чекаємо, коли розпочнеться нормальна погода: мороз, сніг спаде, щоб вийти на футбольні поля, трішки вже з м’ячем попрацювати. Готуємося, а там – будемо бачити, як все складеться, чемпіонат покаже, – каже захисник ФК “Тернопіль” Сергій Атласюк.

На перші (двотижневі) збори зимового міжсезоння ФК “Тернопіль” підійшов без втрат основних гравців. Травму лікує Богдан Семенець, відновлюється після пошкодження Василь Чорний, аби до весни бути в строю. Завершився контракт у голкіпера тернополян Миколи Плетеницького, проте на збори він приїхав. Каже, що до кінця чемпіонату готовий залишитися в клубі.

Читайте також. «Важко грати з “Тернополем”, це прагматичний футбол 90-х», — тренер «Сталі» (Відео)

– Пропозиції є, але я готовий залишитися в ФК “Тернопіль”, тому що це – моя рідна команда, з якою я добився багато чого. Мені приємно тут виступати, я люблю Тернопіль і футбольний клуб, – говорить воротар ФК “Тернопіль” Микола Плетеницький.

Щодо поповнень – команда обійдеться без легіонерів. На підтримку запрошують молодших виконавців, дотримуючись обіцянки, що у ФК “Тернопіль” майбутнє за вихованцями саме тернопільського футболу. Як завдання на весняну частину чемпіонату серед іншого розглядають можливий вихід клубу у Прем’єр-лігу.

<iframe width=”600″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/O2AYTK2ONIA” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

– Не знаю, жартую я чи не жартую, але як можна не тягнутися до великого? Ясно, що хочеться щоби Тернопіль заслужив. Дві команди є в нас у Першій лізі, і щоб не було великого футболу? Я надіюся, що добре буде. Тільки щоби в Україні був спокій… Не знаю, заберуть моїх хлопців до армію чи не заберуть. Переживаємо за це, але будемо бачити. Це – життя наше, наша держава, наша Україна, за яку ми переживаємо, – пояснив  головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.