Перша ліга: ФК “Тернопіль” на рідному полі програв вперше за два роки (Відео)

футболФК “Тернопіль” поступився криворізькому “Гірнику” із рахунком 0:3.

На результат вплинуло вилучення двох гравців тернопільської команди. Власне, лише після цього гості зуміли забити у ворота муніципалів.

Додамо, що на рідному полі у чемпіонатах України тернополяни програли вперше за два роки. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

На 31-й хвилині матчу ФК “Тернопіль” залишився вдесятьох. Степан Клекот порушив правила, зупиняючи атаку гостей. Арбітр зустрічі вирішив, що епізод вартий прямої червоної картки.

Загравши в більшості, “Гірник” із Кривого Рогу впевненіше не виглядав. Натомість тернополяни спромоглися на кілька гострих атак, хоч і реалізувати їх не змогли.

Другий тайм почався із потужного удару Курила зі штрафного, але голом момент не завершився. Тим часом через другу жовту поле покинув Волошинович. Маючи на два гравці більше, гірники зуміли відкрити рахунок. Спершу Сітало перекинув м’яч через Плетеницького. Муніципали могли рахунок зрівняти, втім – не судилося.

Натомість криворізці відзначилися ще двічі. Спершу пройшов оборону тернополян Боровський. Згодом із далекої відстані відзначився Рябов, встановивши остаточний рахунок матчу – 3:0.