Перша ліга: дербі тернопільських футбольний команд не відбудеться (Відео)

ниваОчікуване дербі “Ниви” та ФК “Тернопіль” у І-й лізі не відбудеться.

Найближча очна зустріч тернопільських футбольних команд – матч ІІ-го туру, запланований на суботу, 2 серпня. Втім, через фінансові труднощі у “Ниви” гра із ФК “Тернопіль” опинилася під серйозною загрозою.

Читайте також. Футбол по-тернопільськи: Канада перемогла Польщу, Іспанія здолала Румунію (Проміжні результати)

Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Перша ліга Чемпіонату України з футболу вже триває, а “Нива” досі жодного разу не зібралася. Причина – невирішене питання із фінансуванням клубу. Матч І-го туру зелено-жовті, маючи за суперника чернівецьку “Буковину”, перенесли. Тим часом ФК “Тернопіль” на виїзді відіграв у нульову нічию проти криворізького “Гірника” та здобув перше очко у І-й лізі.

Натомість у ІІ-му турі має відбутися тернопільське дербі “Ниви” та “Тернополя”. Втім…

Читайте також. Учасники футбольного турніру пом’янули хвилиною мовчання героїв, які загинули на сході України (Відео, Фото)

– Чи перенесуть цю гру, чи будемо грати, чи не будемо грати, ми не можемо зараз вирішувати, тому що ми знаємо, не дай Бог такого жодній команді, щоб застало, як нашу “Ниву”, – розповідає головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.

Президент “Ниви” Автанділ Мдінарадзе поки що – у Києві. Вочевидь, він – у пошуку можливостей порятунку команди. ФК “Тернопіль” тим часом зосередився на тренуваннях.

Довідково. Остаточна доля футбольного клубу “Нива”, схоже, визначиться саме 2 серпня, коли відбудеться зустріч керівництва клубу з потенційним інвестором. Якщо останній не виявить бажання фінансувати клуб, то “Нива” щезне.

– Сьогодні ми плани не змінюємо, будемо працювати. Якщо не буде ігри або її перенесуть, то все одно ми в п’ятницю зіграємо спаринг, з першим, другим складом. Отакі плани в нас на ці дні. Шкода, однозначно, бачите, яка невизначеність. Ну, думаю, це не вина команди, сподіваюся, все закінчиться добре, – говорить Василь Івегеш.