Перевізники обурені – на лист про ситуацію навколо приміського автовокзалу ніхто не реагує (Фото)

станціяБлизько 20 перевізників вимагали негайного вирішення питання щодо нормальних в’їздів і виїздів з приміського автовокзалу Тернополя, що на вулиці Шептицького.

Читайте також. Проблема будинку на Крушельницької – мешканці просять сприяння нардепа (Фото, Відео)

Водії скаржаться, що там є в’їзд та два виїзди, проте і там, і там рух утруднений, бо дорога – вузька і добряче «побита» ямами. До того ж, уздовж паркуються автомобілі, з яких торгують ягодами та овочами. Ще раніше люди написали міській владі лист, аби та вирішила це питання. Під ним підписалося близько 50 перевізників. Проте на звернення ніхто не відреагував.

Перевізники сьогодні, 11 червня, дали останнє попередження Державтоінспекції та міській владі. Погрожуюють, що перестануть їздити. Подробиці від Максима Мукомели - згодом на сайті та в ефірі TV-4.

Читайте також. Гуртожитки “Тернопільбуду” передадуть у комунальну власність

Варто додати, що не надто комфортні умови і біля міжміського автовокзалу, що на вул. Живова. Реконструкція приміщення надто затягнулася. Тож важко в тому районі їздити не лише міським і міжміським перевідникам, а й звичайним тернополянам. Звісно ж, поруч – центральний ринок, рух біля якого постійно інтенсивний. Ремонту потребує і ділянка дороги – від вокзалу до «Рогатки» (див. фото, зроблені кореспондентом «7 Днів-Україна» навесні. З того часу ситуація майже не змінилася, хіба що майстри виклали із газобетону ще один поверх будівлі – прим.).