Переселенцям розповіли, якою роботою їх можуть забезпечити у Тернополі

unnamed222Зустріч з особами, переселеними із зони АТО, нещодавно відбулася у залі засідань сільської ради села Великі Гаї, що під Тернополем.

У вирішенні невідкладних питань, що стосуються інтересів цієї групи громадян, взяли участь голова сільської ради та її члени, дільничний інспектор, начальник відділу соціальних виплат і заступник директора міськрайонного центру зайнятості.

Про це ІА «7 Днів-Україна» розповіла заступник директора Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Галина Яворська.

Читайте також. Набувати статут безробітного переселенцям стало простіше – роз’яснення фахівця з Тернополя

Зокрема, голова сільської ради Олег Кохман наголосив про індивідуальний підхід до вирішення проблем і потреб кожного біженця, кожної долі. Адже для людини важливо бути впевненим у своєму майбутньому, у майбутньому своїх дітей.

– Таку впевненість надає наявність роботи. Більшість переселенців із тих чи інших причин не має частини документів, які необхідні для реєстрації у соціальних службах. Але для пошуку підходящої роботи це не так і важливо, – пояснила заступник директора міськрайонного центру зайнятості Галина Яворська. Головне — бажання працювати.

Читайте також. Тернопілля: одноразову допомогу з безробіття для організації бізнесу отримали 322 особи

Знайти роботу, в тому числі – тимчасову, готовий центр зайнятості. Так, Світлана Просвєтова, переселенка із зони АТО, знайшла роботу у супермаркеті “Сільпо” і найближчим часом уже приступить до роботи, а Маргарита Цимбал готова розглянути пропозиції від ТОВ “ТД Теркурій” і “СЕ Борднетце-Україна”, навіть якщо ця робота не зовсім відповідає її кваліфікаційному рівню.

Присутніх на зустрічі ознайомили із переліком професій та організацій, які насамперед готові взяти на роботу осіб із числа переселенців.

Довідково. Всього в заході взяли участь 20 осіб, які нині перебувають на території села.

Софія Левицька