Перемир’я завершилося – активісти в Тернополі відновлюють бойкот російського бізнесу (Відео)

самооборонаВід сьогодні, 27 червня, на Тернопільщині продовжать активно бойкотувати російський бізнес.

Читайте також. Самооборона Тернопільщини сама збиратиме гроші для бійців, яких відправляють у зону АТО

Про це напередодні заявила Самооборона Майдану Тернопілля. Акції бойкоту призупинили на час перемир’я, оголошеного Президентом України Петром Порошенком. Перемир’я закінчилося о 10 ранку. Тож бойкот російських товарів відновлять, а форми акцій протесту залежатимуть від дій російських окупантів. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Після 27 числа ми будемо активно бойкотувати і закликаємо всіх брати в цьому участь. Тому що це треба робити як в інформаційному просторі, так і на практиці. Потрібно відмовлятися від російських товарів. Потрібно їх бойкотувати, бо це неприйнятно, коли кримінальна справа в прокуратурі йде щодо «Сбербанку Росії» за фінансування терористів, а ці фінустанови в Тернополі просто собі живуть. Хоча це – машина, яка нищить усю банківську систему України, – вважає комендант Самооборони Майдану Тернопілля Іван Ковалик.

Читайте також. Підприємці у Тернополі до 10 липня повинні позбулися товарів, вироблених у Росії (Фото)

Купуючи товари чи користуючись послугами російських підприємств, українці фінансують вбивць наших військових на сході, кажуть в Самообороні Майдану Тернопільщини. Своїми акціями протесту активісти хочуть добитися від держави санкцій проти російського бізнесу та зменшення російської частки у капіталі українських підприємств.

– Це питання уряду і Верховної Ради. Ми, зі свого боку, будемо їх підштовхувати до адекватних дій. Якщо ми хочемо виграти війну із Росією, то маємо звернути свій погляд на економіку України. Росія хоче, щоб Україна була гіршою. Виграти цю війну ми можемо тільки тоді, коли зміцнимо економіку. Без зменшення частки російського капіталу в українській економіці і, в першу чергу, в банківській системі, яка реально регулює діяльність українських підприємств, кредитує їх, ми цього не зможемо, – наголошує активіст Самооборони Юрій Моргун.