Переможці конкурсу шкільних проєктів, що пройшов у Вінниці, отримали грамоти від міської ради (Фото)

фото: Вінницька міська рада
фото: Вінницька міська рада

Сьогодні у хабі «Місто змістів» відбувся учнівський форум «Бюджет шкільних проектів – 2019: основні уроки та плани на 2020 рік».

Учні презентували свої проекти, які перемогли у конкурсі «Бюджет шкільних проектів – 2019», а також поділилися своїм досвідом із їх написання із своїми друзями.

Про це інформує сторінка Фейсбук Вінницька міська рада.

Вперше у 2019 році у Вінницькій ОТГ влаштували конкурс «Бюджет шкільних проектів». На його реалізацію з бюджету було виділено близько 1 млн грн. Усі переможці отримали Грамоти від департаменту освіти Вінницької міської ради.

фото: Вінницька міська рада
фото: Вінницька міська рада

Перемогу Вінниці приніс проект шкільного бюджету участі, що став найкращим у світі прикладом залучення дітей до міського врядування. Вінниця провела конкурс дитячих ініціатив на впровадження змін у школах, відібрала 11 найцікавіших ідей та профінансувала їх з міського бюджету на загальну суму 1 млн грн.

Конкурс проекту «Бюджет шкільних проектів» проводиться на виконання завдань Меморандуму про наміри та взаємодію між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Вінницькою міською радою щодо участі Вінниці у програмі «Громада, дружня до дітей та молоді»; з метою налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю, створення умов для участі дітей та учнівської молоді у розвитку територіальної громади.