Переможниця першого в Західній Україні модельного реаліті збирає валізи до Парижа (Відео, фото)

Переможниця першого в Західній Україні модельного реаліті на одному з телеканалів Тернопілля збирає валізи до Парижа та вже знялась у фотосесії Всеукраїнського журналу.

jpg (1)

Судді зробили свій вибір та оголосили ім’я переможниці першого в Західній Україні модельного реаліті-шоу «Стань моделлю» на телеканалі на Тернопіль1.

— Модельне реаліті — унікальний проєкт на регіональному телебаченні. Досі жодному телеканалу в Західній Україні не вдавалося реалізувати подібний конкурс, — каже режисер проекту Алла Демко.

За титул переможниці у фіналі змагалися: Вікторія Білань, Олександра Александрович та Анастасія Чабак. Кожна з них до кінцявірила в перемогу.

— Це реаліті шоу стало чудовим стартом для кожної дівчинки, адже тут вони отримали велику кількість базових знань та навиків для цієї професії, цінний досвід фото позування та дефіле, – каже режисер проекту Світлана Наконечна.

67846122_1013385088872705_5323536157219225600_n

На дівчат чекали складні й несподівані випробування, після проходження яких і стало відомо, хто переміг і виборов титул. Журі довго не могло визначитися з переможницею. Проте згодом оголосили її ім’я — Олександра Александрович.

— Я не очікувала, що стану переможницею, але я дуже на це сподівалася. Я намагалася зробити все для того, аби перемогти і мені це вдалося, я дуже щаслива, — поділилася своїми емоціями та враженнями від участі в проєкті переможниця реаліті «Стань моделлю» Олександра Александрович.

Олександрі вручили головні призи: відпочинок на двох у Парижі від туристичної агенції. Уже на наступний день після фіналу проєкту вона відправилась на фотозйомку з Юрієм Калічаком.

67403788_1013385098872704_6303415598428717056_n

— Пройшло все дуже круто. Я дуже сильно переживала, але все було чудово. Стиліст і фотограф були неймовірними. Я одразу закохалась у підготовлені мені образи. А коли побачила фото, то в мене просто не вистачило слів. Дякуювсім, хто організував і підтримав проєкт, за можливість узяти участь у ньому, — каже переможниця модельного реаліті «Стань моделлю» Олександра Александрович.

Усі випуски «Стань моделлю», інтриги, емоції та справжню боротьбу учасниць за перемогу можна побачити на Youtube каналі та в соцмережах.

Галина СТЕЦЬКО.

Відео Тернопіль1