Перемогу у телевізійному шоу “Голос країни-10” здобув 18-річний Роман Сасанчин із Тернопільщини (Відео)

Роман Сасанчин
Роман Сасанчин

На перемогу в “Голосі країни-10” претендуували 20 вокалістів, які протягом проєкту вражали своїм талантом.

Фінальний випуск 10 сезону вийшов 26 квітня 2020 року на телеканалі 1+1. У цьому випуску учасники команди Тіни Кароль, Потапа і Насті Каменських, Дана Балана, Монатіка боролися за право стати переможцем ювілейного сезону пісенного проекту, пише РБК.

Фінал конкурсу розпочали зі спільної пісні всіх учасників “Музикозалежні”. Композицію учасники записали у власних домівках, дотримуючись умов карантину.

Спочатку глядачі своїми голосами визначили переможців з команди кожного судді, які пройшли у другий етап суперфіналу. Так з команди Монатіка за перемогу боролися Сергій Роман, Мєлен Паса, Юрій Самовилов, Сергій Асафатов і Ліда Лі. Але з команди Монатіка більше всіх голосів набрав Сергій Асафатов.

Далі в боротьбу за перемогу у десятому сезоні шоу вступила команда Дана Балана, в яку входили Назар Яцишин, Марія Кондратенко, Індіра Єдільбаєва, Анастасія Балог і Дарина Петрожицька. До другого етапу суперфіналу з команди Дана Балана вийшла Індіра Єдільбаєва.

Після цього на сцену вийшли учасники команди Потапа і Насті Каменських. У команді виступили дует Катерина Степура і Максим Перепелиця, Юлія Коровко, Єрлан Баібазаров, Віталій Окс, і Анастасія Картвелішвілі. На другий етап суперфіналу ювілейного сезону Голосу країни з команди Потапа і Насті Каменських пройшов Єрлан Баібазаров.

Далі на сцену вийшли учасники команди Тіни Кароль, в яку входять Ганна Трубецька, Даніель Салем, Дарина Полоротова, Роман Сасанчин, Ольга Мельник. На другий етап з команди Тіни Кароль пройшов Роман Сасанчин.

У другому етапі за перемогу боролися Сергій Асафатов, Індіра Єдільбаєва, Єрлан Баібазаров і Роман Сасанчин. Учасники заспівали пісні, з якими вони прийшли на проект Голос країни 2020.

А переможцем ювілейного 10 сезону Голос країни 2020 став Роман Сасанчин з команди Тіни Кароль, за нього проголосувало найбільше глядачів.