Перемога ЗСУ в будь-якому разі: Стрєлков сказав, як російські окупанти втечуть з Донбасу за кілька годин

Стрєлков в цивільному говоритьТак звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” не можуть протистояти Збройним силам України і навіть якщо втрутиться Росія, вигнати російських окупантів із Донбасу українські військові зможуть за кілька годин.

Це прямо визнав у своєму дописі в мережі колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков, за безпосередньої участі якого Росія анексувала український Крим і розв’язала війну на Донбасі.

Він написав, що 1-й і 2-й “корпуси” – так бойовики називають “армії “ДНР” і “ЛНР” – фактично не здатні до військової дії, бо “перебувають у вкрай жалюгідному технічному, чисельному і моральному стані – набагато гіршому, ніж всього рік тому”.

Читайте також: Бойовики в паніці: «глава ДНР» заговорив про «наступ ЗСУ» на Донбасі і вказав, де він буде (Відео, Мапа)

Тому, пояснив Стрєлков, при натиску української армії бойовики зможуть протриматись не більше, як кілька годин.

"Спротив "корпусів" буде зламано майже на будь-якій ділянці фронту в дуже короткий час. Десь - в першу годину, десь - протягом декількох годин", - констатував колишній "міністр оборони ДНР".

Читайте також: Мирослав Гай: Росія може влаштувати в Україні теракти

Стрєлков заявив, що за таких обставин звільнити окупований Донбас повністю бійці ЗСУ зможуть за кілька днів.

"Наступ ЗСУ може завершитися через кілька діб на кордоні РФ по всій його протяжності. Але навіть якщо Київ відразу на це не наважиться - перемога (без лапок) буде в будь-якому випадку - територіальна та моральна", - визнав потенційні успіхи українських військових Стрєлков.

Читайте також: «Сценарій в Кремлі підготували», — Тимчук попередив про новий кривавий задум РФ щодо України

Він додав, що навіть якщо Росія вирішить втрутитись своїми військами, окупантів Донбасу  від програшу це не врятує.

Якщо ЗС РФ втрутяться достатніми силами - далеко вони не просунуться (в Кремлі всерйоз воювати категорично не готові), а ось шквал нових санкцій буде для укрів (так російські окупанти називають українців - ред.) теж дуже солідною "перемогою", - написав Стрєлков.

Читайте також: Загроза повномасштабної війни з Росією: Порошенко пояснив причини і наслідки введення воєнного стану в Україні (Відео)

Відтак цим своїм дописом  Ігор Стрєлков визнав, що українська армія рано чи пізно прожене російських окупантів з Донбасу і коли Україна вирішить це зробити, то звільнення Донбасу буде швидким і переможним для українських військових у будь-якому разі.

ф1