Перемога ЗСУ на Донбасі: стало відомо, де саме просунулись вперед наші бійці (Відео, Мапа)

АТО-прапор Укр над терикономУкраїнські військові на Донбасі просунулись вперед, потіснивши ворога під окупованою “ДНР” Горлівкою. Це підтверджують українські джерела, зокрема, екс-глава Донецької ОВЦА.

Про те, що українські військові взяли під контроль частину території “сірої зони” під окупованою “ДНР” Горлівкою, стало відомо з повідомлень сепаратистських пабліків, на яких бойовики скаржились, що втратили частину контрольованої ними раніше території.

Читайте також: Бійці ЗСУ просунулись вперед на Донбасі — бойовики заявили про нову перемогу українських військ

ф1

У відповідь на намагання “офіційних” бойовиків це спростувати, один із них прямо написав у мережі, що над колишньою позицією російських окупантів  на териконі шахти імені “Гагаріна” (західна околиця окупованої “ДНР” Горлівки) майорить уже червоно-чорний стяг українських національних визвольних змагань.

ф2ф3

Про те, що бійці ЗСУ просунулись вперед під окупованою Горлівкою, коротко проінформував у Фейсбук ветеран АТО Андрій Шор.

ф4ф5

Ввечері ж 28 березня просування українських військових під Горлівкою в ефірі телеканалу “Прямий” підтвердив колишній глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

“Зайняли висоти деякі. Ця територія не контролювалася – це так звана “сіра зона” була, куди заходили бойовики і обстрілювали наші позиції… Це позиції зайняли, не зайшли на Горлівку”, – сказав про просування бійців ЗСУ Жебрівський.

ф6

Він повідомив, що взяти під контроль всю окуповану Горлівку українські військові готові і зробити це можуть швидко.

“Трьох днів достатньо, щоб наші Збройні сили взяли”, – заявив Жебрівський і пояснив, що єдиним фактором, який стримує українську армію від швидкого звільнення окупованого Донбасу, є загроза відкритого вторгнення російської армії в Україну.