“Перемога буде дуже складна”, – Зеленський сказав, про що говоритиме з Путіним (Відео)

Фото – Сайт Президента України

Перемогу у війні проти російського агресора зараз здобувають Збройні сили України на полі бою, та завершення війни відбудеться дипломатичним шляхом. Не виключено, що за столом переговорів із Путіним.

Про це Президент України сказав в інтерв’ю українським телеканалам.

“Перемога буде дуже складна, вона буде і кривава, вона точно буде в бою, але кінцівка точно буде в дипломатії. Я впевнений в цьому”, – сказав Володимир Зеленський.

Президент України підкреслив, що перемога України над російським агресором вимагатиме підписання Україною договору з Росією. Цей договір може бути й двостороннім, бо в розроблених Україною заходах гарантій безпеки нашої країни Росії після її злочинів у Бучі точно вже не буде.

"Договір передбачає коло держав-партнерів довкола України без Росії. Гарантери безпеки - без Росії. Буча деякі речі змінила", - підкреслив президент України.

Він зазначив, що говорити з президентом Росії готовий. Предмет розмови залежатиме від того, на якому етапі війни такі переговори відбудуться. Зараз, зазначив Зеленський, він говорив би з Путіним про гарантії безпеки виведених з "Азовсталі" оборонців Маріуполя і умови їх обміну. За якийсь час така тема може бути вже не актуальною, відзначив Зеленський. Він підкреслив, що у будь-якому разі і на дипломатичному фронті в переговорах з Володимиром Путіним легко не буде.

"Тому що ми хочемо повернути все, а Російська федерація хоче все не віддати, іншими словами – нічого не віддати", - пояснив президент України.

Більше - у повній версії інтерв’ю Володимира і Олени Зеленських у відео Фактів ICTV