Переговори у Мінську: Зеленський спростував свою ж заяву

Мінськ-місце переговорів президент готель зовніУ сьогоднішньому засіданні Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі началькик Генштабу Збройних сил України участі не братиме, як про це ще вчора заявив Президент Україин, однак представник ЗСУ на переговорах у Мінську буде.

Про це заявили в Адміністрації Президента.

Там зазначили, що після тривалих додаткових консультацій Президент України замість начальника Генштабу ЗСУ Руслана Хомчака на сьогоднішні переговори до Мінська вирішив відрядити заступника командувача Операції об’єднаних сил Богдана Бондаря.

4 ж червня під час візиту до Брюсселя Володимир Зеленський заявляв, що участь у засіданні ТКГ в Мінську братиме генерал Хомчак.

"Начальник Генштабу буде працювати по нашій українській доктрині, згідно своєї роботи. Завтра у нас відбудеться перша зустріч в мінському форматі, він буде там знаходитись, до речі. Там будуть певні пропозиції з приводу повернення до Мінська. Перші кроки - припинення вогню, ми хочемо це закінчити, обмін полонених і дуже багато пунктів", – наводив слова Зеленського телеканал "112 Україна".

У попередні роки українські військові участі у Мінських переговорах не брали, принаймні, це не афішувалось.

Читайте також: Зеленський представив нового представника України у Мінських переговорах (Відео)

За повідомленням же прес-секретаря Леоніда Кучми, який знову став уповноваженим представником України у Тристоронній контактній групі, на переговорах у Мінську сьогодні говоритимуть насамперед про обмін полоненими і припинення вогню на Донбасі. Леонід Кучма уже заявив, що Україна ініціюватиме запровадження нового режиму тиші на час збору врожаю - "хлібного перемир'я".