Переговори у Мінську: Україна готова почати новий етап дій на Донбасі сьогодні, в ОБСЄ пообіцяли контролювати бойовиків

Мінськ-місце переговорів президент готель зовніУкраїнська сторона уже сьогодні готова почати новий етап розведення сил біля Станиці Луганської – приступити до ремонту мосту.

Про такі підсумки переговорів Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі повідомила у Фейсбук речник представника України на мінських переговорах Дарка Оліфер.

Читайте також: Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

За її інформацією, уже сьогодні до обіду українська сторона готвоа почати ремонтні роботи за умови, що бойовики синхронно з українською стороною знесуть сьогодні фортифікаційні споруди на березі Сіверського Донця, що раніше бойовики зірвали. Українська сторона зі свого боку вже розмінувала територію, прилеглу до мосту.

У своєму офіційному повідомленні за підсумками переговорів у Мінську представник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік підтвердив, що ОБСЄ отримала від української сторони звіт про розмінування біля мосту в Станиці Луганській і тепер чекає такого ж звіту від бойовиків "ЛНР".

Читайте також:Розведення сил біля Станиці Луганської: російські окупанти вчинили демарш

За повідомленням Мартіна Сайдіка, на Мінських переговорах 19 серпня сторони погодили подальші дії щодо початку ремонту мосту в Станиці Луганській. В ОБСЄ заявили, що хід другого етапу розведення сторін і ремонт мосту контролюватимуть, оскільки сторони конфлікту домовились діяти через ОБСЄ.