Переговори у Мінську будуть 24 і 26 грудня. Про це домовилися на рівні глав держав

Мінськ - Президент-отель переговориТристороння контактна група зустрінеться в Мінську в середу і п’ятницю. Таку домовленість було досягнуто в ході телефонних переговорів лідерів України, Німеччини, Франції та Росії, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

З боку України в переговорах брав участь президент Петро Порошенко, Німеччину представляла федеральний канцлер Ангела Меркель; також у переговорах брали участь президент Франції Франсуа Олланд і президент Росії Володимир Путін.

“Керівники держав домовилися про наступні зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську в середу й п’ятницю цього тижня”, – йдеться в повідомленні.

Лідери домовилися продовжити телефонні консультації протягом декількох днів.

“Співрозмовники погодилися з необхідністю виконувати всі пункти мінських домовленостей, серед яких питання припинення вогню, виходу на лінію розмежування, яка закріплена в Меморандумі від 19 вересня, відведення військ та важкого озброєння, а також якнайшвидшого звільнення всіх заручників. Президент України підкреслив необхідність звільнення ув’язненої Надії Савченко”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що новий раунд мінських переговорів відкладається від дня до дня; раніше переговори були намічені на 21 грудня, однак сторони не домовилися щодо дати, і представники “ДНР” і “ЛНР” не змогли вчасно прибути до Мінська.