“Переговори були дуже ефективними”, – спільна прес-конференція Керрі і Порошенка за результатами зустрічі в Києві (Відео)

Фото - Твіттер Президента України
Фото – Твіттер Президента України

США виділять Україні 23 млн доларів гуманітарної допомоги для постраждалих від конфлікту на Донбасі. Про це заявив сьогодні Джон Керрі.

За підсумками зустрічі з Петром Порошенком у Києві держсекретар США і глава нашої держави провели спільну прес-конференцію.

Читайте також: Говорити про Донбас держсекретар США прилетів до Києва без особливих почестей (Відео)

Порошенко попросив у журналістів вибачення, що прес-конференція почалася на годину пізніше, наголосивши, що це свідчить про “великий порядок денний” у стосунках двох держав.

"Можу підтвердити, що переговори були дуже ефективними", -  заявив Порошенко.

Він повідомив, що в рамках саміту НАТО відбудеться зустріч у форматі "Велика п'ятірка" + Україна, а також підкреслив, що відповідальність за "пробуксовку" Мінських угод несуть Росія і підтримувані нею бойовики.

Держсекретар США Джон Керрі на брифінгу повідомив, що США нададуть Україні додаткову допомогу  для постраждалих від конфлікту на Донбасі.

"Я сьогодні сказав президенту Порошенку, що США нададуть додатково 23 млн дол. гуманітарної допомоги, щоб допомогти тисячам людей, яких вразив поточний конфлікт у Східній Україні", - повідомив Керрі.

Повна версія спільної прес-конференці- телеканал 112 Україна